Kurumsal

HAKKIMIZDA

Demiraslan İnşaat A.Ş. 1962 yılında Şerafettin DEMİRASLAN tarafından kurulmuş olup, daha sonra oğulları olan Cavit, Faruk, Fuat ve Mustafa kardeşlerin idaresinde devam etmiştir. Kurulduğu yıllarda inşaat sektörüne genel müteahhitlik hizmetleri vermiştir.

1985 yılında ilk petrol ofislerini Dereçiftlik köyüne, daha sonraları 1990 yılında Savaştepe yolu üzerine, 2000 yılında Savaştepe girişine ve son olaraktan 2014 yılında Balıkesir TTM durağında ki Tandemir petrolü devralarak Petrol Ofisi sayısını 4’e çıkarmıştır.

Bunlarla birlikte 2011 yılında Demiraslan Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nu hizmete açarak öğrenci yurtları sektörüne yeni, konforlu ve kaliteli bir soluk getirmiştir.

Demiraslan İnşaat A.Ş. ; Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışı benimsemiştir.

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük; müşterilerimizin bizlere duydukları güveni doğuran temel özelliklerimizdendir.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen güveni en önemli değeri olarak koruyan Demiraslan İnşaat A.Ş kuruluşundan bu yana “İnsana Saygı “ ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek inşaat gerek akaryakıt gerekse kız yurdu ile bulunduğu sektörlerin saygın şirketler arasında adını farklı ve güzel bir konuma yerleştirmiştir.

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet ve kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak müşterilerimizin haklarına ve zamanına saygı duymak ve üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmek.

İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak.